Реквизиты фонда

Запорожский областной благотворительный фонд
«СВІТЛОЗІР»

Адрес:
Юридический:   69050, г.Запорожье,
 ул. Космическая, 114 
 
Почтовый: 69050, г.Запорожье,
 ул. Космическая, 114 
 
МФО 351005  
Идентификационный код 36712041
Р/с 26004254791900  в 
 АТ «Укрсиббанк», г. Харьков
 
 
 

Жінки Запоріжжя напередодні Різдва Христового з молитвою до Бога про мир в Україні створили чарівні подарунки для наших бійців "Янгол-охоронець для солдата" зроблені в техніці батик

27 

 

Жінки Запоріжжя напередодні Різдва Христового з молитвою до Бога про мир в Україні створили чарівні подарунки для наших бійців "Янгол - охоронець для солдата" зроблені в техніці батик
За словами Наталі Завгородньої - голови благодійного фонду "СВІТЛОЗІР", саме жінки в ці важкі для нашої країни часи можуть своєю енергією добра, любові, прагненнями миру та затишку в родині і в країні зберегти життя і захистити світ від війни.
Немає нічого сильнішого за материнську любов, за жіночу силу. Саме тому під час майстер класів була неймовірна атмосфера любові і миру. На переконання всіх учасниць заходу саме жінка завжди була і є охоронцем домашнього вогнища, матір’ю, уособлює в собі ніжність, доброту. Матері ростять героїв і геніїв, матері дарують свою любов не лише своїм власним дітям - Велике материнське серце прагне відігріти весь світ.
Сьогодні, коли відважні запорозькі лицарі заступають шляхи ворогам, воюють, боронять нашу землю жінки створили для них обереги, які несуть в собі тепло жіночих сердець, щоб всі воїни повернулися до своїх родин живими і здоровими і щоб в різдвяну ніч солдати у замерзлих степах і холодних бліндажах відчули радість свята. Хай здійсняться мрії мільйонів українців та запанує мир на нашій землі.
Разом з оберегами волонтери передали солдатам ліки, солодощі та дитячі малюнки.

 

 

Спортивное питание

Вкусные кулинарные рецепты

шаблоны joomla