Реквизиты фонда

Запорожский областной благотворительный фонд
«СВІТЛОЗІР»

Адрес:
Юридический:   69050, г.Запорожье,
 ул. Космическая, 114 
 
Почтовый: 69050, г.Запорожье,
 ул. Космическая, 114 
 
МФО 351005  
Идентификационный код 36712041
Р/с 26004254791900  в 
 АТ «Укрсиббанк», г. Харьков
 
 
 

"Меценати БФ «Світлозір» на форельній фермі

 9Любити свою землю – означає знати її як рідну... не просто дивитися, а й бачити її красу. Тільки у такому разі батьківщина поступово відкриватиме тобі свою силу, надихатиме на нові відкриття й пізнання.

Принагідно, ЗОБФ «Світлозір» запросив своїх друзів і меценатів фонду побувати в одному з унікальних куточків Запорізького краю – форельній фермі, розташованій просто посеред таврійського степу, поблизу селища Комишуваха, що на Оріхівщині.

Власник форельної ферми – Тамаз Арканія – один із активних членів запорізького товариства грузинської культури ім. Шота Руставелі. Декілька років тому родині Тамаза довелося переселитись до Запоріжжя з Абхазії. З перших же днів перебування на запорізькій землі працелюбні горці почали шукати собі справу до душі. Відважились на зухвалий експеримент: розведення райдужної форелі не у стрімкій гірській воді, а у повільній степовій річці. Зорі вишикувалися вдало – усі складові для успіху злились воєдино: знайшлися й унікальні джерела з холодною протічною водою (+12 цілий рік), яку любить примхлива форель, і добрі люди, які посприяли у започаткуванні справи (приміром, місцину Тамазу порекомендували тутешні мисливці), і вмілі руки – біля власника форельної ферми зібрався невеличкий дружний колектив однодумців, готовий важко працювати заради розбудови й розквіту свого дітища. Нині – на тамазовій фермі не бракує відвідувачів, адже риболовля у такому мальовничому місці – не єдине задоволення для приїжджих городян. У затишному ресторанчику з грузинським «акцентом» у всьому – від кухні до оздоблення – ну дуже смачно готують форель, яку ти щойно витяг із річки… але, навіть якщо сам – не рибалка, голодним на форельній фермі не залишишся ніколи – переконались особисто!

А разом із нами, співробітниками ЗОБФ «Світлозір», красою рідного краю та його щедротами надихалися й наші друзі, меценати фонду. Але найголовніше у цьому заході – не наші особисті позитивні враження, а те, що завдяки благодійним внескам, здійсненим під час риболовлі, десятки інвалідів по зору також зможуть побачити чудовий Запорізький край у всій його красі й різнобарв’ї. Ми дуже вдячні приватній аудіторській фірмі "ЛІНАРА - АУДІТ", ТОВ "ЭПІЦЕНТР К" м. Запоріжжя, Компанії «illy», приватному нотаріусу Вартановій Олесі Степанівні, а також приватному підприємцю Мусійченко Євгенію Олександровичу.

Зупинятися на досягнутому не збираємось: віднині ЗОБФ «Світлозір» розпочинає цикл благодійних краєзнавчих експедицій невідомими кутками рідного краю і запрошує долучатися до акцій усіх охочих побачити наше Запорожжя таким, яким ви його ще ніколи не бачили. Приєднуйтесь!
З повагою, колектив ЗОБФ «Світлозір»

 

 

Спортивное питание

Вкусные кулинарные рецепты

шаблоны joomla