Програма Запорізького обласного благодійного фонду «СВІТЛОЗІР»

з сприяння виконання міської програми «Запобігання інвалідності та сліпоти
від очних хвороб на 2012-2016 роки»

Виходячи із завдань діяльності фонду, що передбачають  сприяння розвитку охорони здоров’я, розвитку  офтальмології, здійснення агітаційна – пропагандиських заходів щодо лікування та корекції зору, участь  у наданні медичної допомоги населенню та здійсненні соціального догляду за хворими, правління БФ « СВІТЛОЗІР» вважає одним із основних напрямків діяльності сприяння  практичному виконанню міської Програми «Запобігання інвалідності та сліпоти від очних хвороб на 2012-2016 роки». (рішення міської ради № 15 від 27.04.2012р).
Участь у виконанні Програми  дозволить  покращити рівень поінформованості населення  та хворих щодо ранньої діагностики очних хвороб та надати допомогу  пацієнтам у їх лікуванні;

Для вирішення цих питань вважаю за доцільне:

1. Спільно з управлінням  з питань охорони здоров’я міської ради, як відповідальним виконавцем  Програми,  координувати загальні зусилля  щодо механізмів та термінів виконання  основних пунктів Програми.
Термін : щоквартально
2. Організовувати та приймати участь у проведенні загальноміських обласних та загальнодержавних акцій по боротьбі з глаукомою, ранньому виявленню очних хвороб у жителів м. Запоріжжя.
Термін : постійно
3. Координувати зусилля по організації збору благодійних пожертвувань та внесків від фізичних та юридичних осіб, інших благодійних масових заходів, для цілей виконання цієї Програми.
Термін: постійно
4. Вирішувати питання проведення медичних оглядів та лікування пацієнтів, що того потребують у спеціалізованих медичних офтальмологічних клініках за кошти отримані на благодійній основі.
Термін: постійно
5. Отримувати від органів державної влади, управління з питань охорони здоров’я міської ради  інформацію, яка необхідна для виконання Програми.
Примітка : Програма затверджена на засіданні Правління БФ 31.05.2012р.

Программы Фонда

 

 

Спортивное питание

Вкусные кулинарные рецепты

шаблоны joomla