Програма «ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ»
Програма оголошена і проводиться  Запорізьким обласним бдагодійним фондом «Світлозір» та клінікою сучасної офтальмології «ВІЗУС» за ініціативою та підтримкою депутата Запорізької міської ради, голови правління ЗОБФ «Світлозір», директора клініки «ВІЗУС», доктора медичних наук, професора Завгородньої Н.Г.  в рамках загальноміської Програми «Попередження інвалідності та сліпоти від очних захворювань на 2012-2016 роки».
Мета  Програми  -  підтримка здоров'я та лікування незахищених верств населення людей похилого віку, а саме: ветернанів Великої Вітчизняної війни, «Дітей війни», одиноких та одинокопроживаючих, позбавлених піклування та підтримки близьких та рідних.

В ході Програми  провести  заходи :

1. В клініці «ВІЗУС» провести акціїї :
-  «Зір ветеранам», присвячену Дню Перемоги, в ході якої    первинний огляд стану зору ветеранів Великої Вітчизняної війни м. Запоріжжя провести безкоштовно, а огляд громадян зі статусом «Діти війни» з оплатою -50грн.        квітень – травень.
- « Боротьба з катарактою», в процесі якої: передопераційну діагностику проводити безкоштовно і людям похилого віку (пенсіонерам) надавати знижку при оплаті за операцію в сумі 500грн.
Вересень 2012року
- «Лікування іноваційним нехірургічним методом ударно-хвильової терапії ішшемічної хвороби серця»,  в  процесі якої надавати знижку в розмірі 10%  при сплаті за проведений курс ударно-хвильової терапії.
Листопад2012р. – січень 2013р.
2. Провести загально-міські безкоштовні акціїї:
- Вимірювання очного тиску.
- Обстеження вмісту  цукру в крові.
- Вручення  подарункових сертифікатів на придбання окулярів в клініці «ВІЗУС».
- ВЦ «Козак Палац», жовтень2012р.
3. При зверненні людей похилого віку до депутата міської ради Завгородньої Н.Г. під час проведення особистих прийомів громадян надавати пільги  на обстеження, лікування, та оперативне втручання з питання паталогії  очей.
Протягом року.
4. Провести виїзне обстеження на сучасному офтальмологічному обладнанні в ДК «Дніпроспецсталь»
Вересень-жовтень 2012р.
5. В процесі проведення благодійних акцій для людей похилого віку  виготовити і розповсюдити сертифікати:
- на придбання окулярів в клініці «ВІЗУС» в кількості 1000штук, вартістю 200грн кожний.
- на операцію по видаленню катаракти, в кількості 1000штук, вартістю 500грн кожний;
Серпень-жовтень 2012року
6. Залучити до реалізаціі Програми відділення соціальної адаптації Орджонікідзевського району, міську та районні організації ради ветеранів.
Протягом року
7. Придбати для відділення соціальної адаптації Орджонікідзевського району  сучасниий багатоспектральний мікрокомпьютерний прилад - масажор  для безкоштовного проведення сеансів електромасажу за показанням лікарів людям  похилого віку.   Проведення лекційних занять лікарями різного профілю на тему: «Як зберегти та відновити здоров’я».
Ллистопад-грудень 2012р.
8. Залучити до реалізації  Програми ветеранські організації заводів м. Запоріжжя з метою надання медичної допомоги в лікуванні захворювань очей їхнім пенсіонерам, ветеранам війни та праці.
Протягом року.
9. На базі відділення соціальної адаптації Орджонікідзевського району проводити цикл лекцій з профілактики та лікування очних хвороб для людей похилого віку із залученням лікарів офтальмологів  клініки «ВІЗУС».
Протягом року.
 

Спортивное питание

Вкусные кулинарные рецепты

шаблоны joomla